ŠNK “Baranja – Belje neočekivano izgubila od NK “Ribara”!

SHARE

Nogometaši ŠNK “Baranje – Belje” poraženi su u 3. kolu Baranjske lige (Seniori) rezultatom 0:1 od ekipe iz Kopačeva.

Evo sastavi ŠNK “Baranja – Belje” i NK “Ribara” :

ŠNK “BARANJA – BELJE”: Goran Kerovec, Ivan Horvat, Hrvoje Đurin, Ivan Getto, Zoran Balukčić, Luka Barić, Antun Mesar, Mario Kedmenac, Nemanja Bosnić, Vedran Dedić(kapetan), Michael Čačić!

NK “RIBAR”: Dario Dundović, Matej Lazar, Đuro Takač, Filip Šakić, Josip Zarak, Stipica Bagarić, Dario Stanković, Mladen Mendeš, Aleksandar Kovač, Danijel Makoter(kapetan), Antonio Ćosić!

Ekipa iz Kopačeva je zahvaljujući jedanaestercu došla do sva tri boda. Precizan s bijele točke bio je kapetan Danijel Makoter u 22 minuti, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Opomenuti igrači:

ŠNK “Baranja – Belje” – Ivan Horvat – u 11 minuti povlačenje protivnika.

ŠNK “Baranja – Belje” – Hrvoje Đurin – u 22 minuti preoštrim startom ruši protivinka u kaznenom prostoru.

ŠNK “Baranja – Belje” – Nemanja Bosnić – u 45 minuti povlačenje protivnika.

ŠNK “Baranja – Belje” – Danijel Džambas – u 68 minuti preoštar start.

NK “Ribar” – Dario Stanković – u 36 minuti prigovara sucu.

NK “Ribar” – Danijel Makoter – u 62 minuti ometa protivnika kod izvođenja slobodnog udarca.

Delegat: Ivan Horvat

Glavni sudac: Fran Juričan (Bilje)

Pomoćni sudac (1): Jovana Kukić (Beli Manastir)

Pomoćni sudac (2): Zvonimir Mazur (Bilje)

ŠNK “Baranja – Belje 0-1 NK “Ribar” !