Raspored utakmica – 10. i 11.9.2016

    SHARE
    foto: Pixabay
    foto: Pixabay

    Kao i svakog, tako i ovog vikenda se igraju nogometne utakmice u Slavoniji i u Baranji. Portal Baranja info Vam donosi najavu samo za I. ŽNL, II. ŽNL te Baranjsku ligu.

    IV MŽNL Slavonije i Baranje  4.kolo – 11.9.2016. – 17.00 sati.

    Darda: DARDA – HNK ŽELJEZNIČAR /Slavonski Brod/


     

    I ŽNL Osječko-baranjska  – 4. kolo – 10/11.9.2016. – 17.00 sati.

    Popovac : NK Hajduk NK Jedinstvo :    – subota

    Bilje : HNK Bilje NK Torpedo :

    Osijek : NK Metalac NK Đurđenovac :  – subota

    Osijek : NK Mursa-Zanatlija NK Polet : – subota

    Valpovo : NK Valpovka NK Slavonac : – subota

    Kneževi Vinogradi NK Borac NK Tomislav : – subota

    Đakovačka Satnic NK Mladost (ĐS) NK FEŠK :

    Osijek : NK Elektra H L HNK Radnički  – nedjelja 10.00


     

    II ŽNL Beli Manastir4. kolo – 10/11.9.2016. – 17.00 sati.

    Suza :                 NK “Columbus” 2005         HNK “Grabovac”                  :    Nedjelja,

    Kozarac :             NK “Međimurec”               NK “Dinamo”                        :    Nedjelja,

    Duboševica :        NK “Šokadija”                  NK “Baranja-Belje”                :    Nedjelja,

    Vardarac :            NK “Vardarac”                  NK “Polet”                            :    Nedjelja,

    Kneževo :            NK “Belje”                      NK “Ribar”                             :    Nedjelja,

    Petlovac :             NK “Petlovac”                  NK “Bratstvo”                        :    Nedjelja,

    Čeminac :            NK “Mladost” /Č/               NK “Mladost”/D/                   :    Subota


     

    Baranjska liga – 2. kolo 10. i 11.9.2016. – 17.00 sati.

    Darda:                    NK”Darda”                            NK”Zmaj”                           Subota

    Gajić :                    NK “Sloga”                      NK “Luč”                            :     Nedjelja,

    Bolman :             NK “Jovan Lazić”              NK “Radnik”                           :    Nedjelja,

    Branjin Vrh :        NK “Croatia”                    NK “Davor”                           :    Nedjelja,

    Batina :               NK “Napredak”                 NK “Radnički”                    ODGOĐENO

    Beli Manastir :      NK “Šparta”                     NK “Graničar”                       :    Subota,