Nogomet: Petlovčani razbili Bratstvo iz Jagodnjaka

SHARE

U 19. kolu  2. žnl na domećem terenu ekipa Petlovaca pobjedila je ekipu Bratstva iz Jagodnjaka s rezultatom 5-0 (3-0). Petlovačni su na samom početku utakmice otvorili bolje susret te do 15.minute postigli 3 pogotka.

Prvi pogodak je postigao Ivan Preksavaec u  11. minuti susreta na asistenciju Andreja  Novaka. Drugi pogodak je postigao Antun Mesar u 13. minutu nakon pogreške  vratara Tomislava Horvata. Treći pogodak je postigao Dejan Bašnec u 15. minuti.

Drugo poluvrijeme je također bolje otvorio Petlovac Ivan Preksavec postigao gol već u 47. minuti, a u 52. minuti Ivan Preksavec je postigao aktraktivni pogodak “škaricama” te tako poviso rezulta na konačnih 5-0.

Žute kartone su dobili Mario Bat (NK Bratstvo) u 28. minuti zbog prigovora glavnom sucu te Mario Huić (NK Petlovac) u 60. minuti zbog preoštrog starta.