NK “Davor” preokretom do prve prvenstvene pobjede

1607
    SHARE

Nogometaši NK “Davor” iz Branjine upisali su prvu prvenstvenu pobjedu u Baranjskoj ligi nakon što su sa 7-2 pobijedili momčad NK “Zmaj” iz Zmajevca.

Loše je počelo za NK “Davor” kada je NK “Zmaj” došao do vodstva nakon pogreške u obrani, a strijelac vodećeg gola za momčad iz Zmajevca bio je Bruno Ujhelji u 27. minuti.

No, gosti su vodstvo držali sve do 33. minute kada je Marin Ceglec šutirao iz daljine, a vratar NK “Zmaj” nespretno reagirao, te je lopta završila u mreži za 1:1.

U 39. minuti NK “Davor” dolazi do preokreta na utakmici. Naime, Zdravko Jambrović glavom loptu šalje u mrežu za 2:1.

Na predah smo otišli s vodstvom NK “Davor” od 3:1.

U nastavku drugog dijela mreže su mirovale sve do 65. minute kada je Ivan Martan poslao loptu u mrežu za 4:1.

Da se gostima sprema prava katastrofa bilo je jasno u 70. minuti kada je Ivan Martan zabio svoj drugi gol na utakmici za 5:1.

Na 6:1 NK “Davor” dolazi golom Vedrana Polgara, a za 7:1 gol je postigao Tomislav Piskač

Konačan rezultat na utakmici postavio je Slađan Radmanić koji je poslao loptu u vlastitu mrežu za konačnih 7:2.

NK “Davor” je ovom pobjedom došao do desetog mjesta, te ima 5 bodova isto kao i NK “Sloga” iz Gajića, dok je NK “Zmaj” posljednji na ljestvici s 4 boda.